Akce karate 2019

Kalendář akcí v Jihomoravském kraji

13.01.2019
Konference JSK ČSKe (Brno)
Pozvánka: bude odesláno předsedům na e-mail

24.02.2019
1.kolo Jihomoravského pohárt Talentů a Krajský pohár JSK ČSKe (Rosice u Brna)
Propozice: 1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019.pdf

12.05.2019
2.kolo Jihomoravského poháru Talentů a Krajský pohár JSK ČSKe (Tišnov)
Propozice: 2kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_20190512.pdf

28.09.2019
3.kolo Pohár Talentů a Krajský pohár Kraje Vysočiny (Havlíčkův Brod)
Propozice: Poharu_Talentu_KSKV_2019_-_3_kolo.pdf

19.10.2019
Mistrovství JMK v karate JSK ČSKe (Hustopeče)
Propozice: bude doplněno

Kalendář akcí – ostatní na území JMK

03.02.2019
1. kolo Národního poháru a Pohár talentů v karate Goju Ryu (Hustopeče)
Pozvánka ke stažení: http://www.goju-ryu.cz/propozice-na-1-kolo-kp-a-np-v-karate-goju-ryu-2019/

16.03.2019
2. kolo Národního poháru a Pohár talentů v karate Goju Ryu (Hodonín)
Pozvánka ke stažení: http://www.cubu.info/dokumenty/2_kolo_NP_a_PT_Goju_ryu_2019_HO_2_1.pdf

06.04.2019
3. kolo Národního poháru a Pohár talentů v karate Goju Ryu (Bruntál)
Pozvánka ke stažení: bude doplněno

25.05.2019
M ČR v karate Goju Ryu a Pohár talentů Goju ryu (Brno)
Pozvánka ke stažení: bude doplněno


Kalendář akcí pod záštitou ČSKe


08.02.2020 - 09.02.2020
Školení TMK ČSKe (Havířov)

05.04.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 1.kolo (Česká Lípa)

18.04.2020 - 19.04.2020
Školení TMK ČSKe (Olomouc)

16.05.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 2.kolo (Jižní Čechy - bude upřesněno)

31.05.2020
NP žactva - 1.kolo (Lovosice)

19.06.2020 - 21.06.2020
Školení TMK ČSKe (Praha)

12.07.2020 - 18.07.2020
CZECH NATIONAL TEAM CAMP & YOUTH CAMP (Orlík)

26.09.2020
NP žactva - 2.kolo (bude upřesněno)

04.10.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 3.kolo (Praha)

24.10.2020
NP žactva - 3.kolo (Jižní Morava - bude upřesněno)

28.11.2020
Kvalifikační turnaj (Praha)

29.11.2020
Mistrovství ČR Beginner (Praha)

12.12.2020 - 13.12.2020
Mistrovství České republiky + Finále ČLK (Pardubice)


Kalendář akcí pod záštitou WKF (EKF) - KARATE 1


24.01.2020
K1 Premier League (Paříž, Francie)

06.02.2020
47. Mistrovství Evropy kadetů, juniorů a U21 (Budapešť, Maďarsko)

14.02.2020
K1 Premier League (Dubai, SAE)

28.02.2020
K1 Premier League (Salzburg, Rakousko)

13.03.2020
K1 Premier League (Rabat, Maroko)

25.03.2020
55. European Senior Championships (Baku, Ázerbajdžán)

17.04.2020
K1 Premier League (Madrid, Španělsko)

08.05.2020
Kvalifikační turnaj pro LOH Tokyo 2020 (Paříž, Francie)

22.05.2020
Youth League (Limassol, Kypr)

19.06.2020
Series A (Istanbul, Turecko)

03.07.2020
Youth League (Poreč, Chorvatsko)

06.08.2020
LOH Tokyo 2020 - turnaj karate (Tokio, Japonsko)

11.09.2020
Series A (Durban, JAR)

25.09.2020
Youth League (Monterrey, Mexiko)

02.10.2020
K1 Premier League (Moskva, Rusko)

17.11.2020
Mistrovství světa WKF seniorů (Dubai, UAE)

04.12.2020
Youth League (Benátky, Itálie)