Akce karate 2019

Kalendář akcí v Jihomoravském kraji

13.01.2019
Konference JSK ČSKe (Brno)
Pozvánka: bude odesláno předsedům na e-mail

24.02.2019
1.kolo Jihomoravského pohárt Talentů a Krajský pohár JSK ČSKe (Rosice u Brna)
Propozice: 1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019.pdf

12.05.2019
2.kolo Jihomoravského pohárt Talentů a Krajský pohár JSK ČSKe (Tišnov)
Propozice: 2kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_20190512.pdf

28.09.2019
3.kolo Pohár Talentů a Krajský pohár Kraje Vysočiny (Havlíčkův Brod)
Propozice: bude doplněno

19.10.2019
Mistrovství JMK v karate JSK ČSKe (Hustopeče)
Propozice: bude doplněno

Kalendář akcí – ostatní na území JMK

03.02.2019
1. kolo Národního poháru a Pohár talentů v karate Goju Ryu (Hustopeče)
Pozvánka ke stažení: http://www.goju-ryu.cz/propozice-na-1-kolo-kp-a-np-v-karate-goju-ryu-2019/

16.03.2019
2. kolo Národního poháru a Pohár talentů v karate Goju Ryu (Hodonín)
Pozvánka ke stažení: http://www.cubu.info/dokumenty/2_kolo_NP_a_PT_Goju_ryu_2019_HO_2_1.pdf

06.04.2019
3. kolo Národního poháru a Pohár talentů v karate Goju Ryu (Bruntál)
Pozvánka ke stažení: bude doplněno

25.05.2019
M ČR v karate Goju Ryu a Pohár talentů Goju ryu (Brno)
Pozvánka ke stažení: bude doplněno


Kalendář akcí pod záštitou ČSKe


01.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 2.kolo (Hradec Králové)

08.06.2019
NP žactva - 1.kolo (České Budějovice)

15.06.2019 - 16.06.2019
Soustředění reprezentace ČSKe (Pardubice)

29.09.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 3.kolo (Praha)

05.10.2019
NP žactva - 2.kolo (Hodonín)

09.11.2019
NP žactva - 3.kolo (Karlovy Vary)

16.11.2019 - 17.11.2019
Kvalifikační turnaj + MČR Beginner (Dubňany)

07.12.2019 - 08.12.2019
Mistrovství ČR ČSKe (Praha)


Kalendář akcí pod záštitou WKF (EKF) - KARATE 1


07.06.2019
Premier League (Šanghaj, Čína)

21.06.2019
Series A (Montreal, Kanada)

29.06.2019
Evropské hry (Minsk, Bělorusko)

01.07.2019
WKF Youth Camp & Cup (Umag, Chorvatsko)

05.07.2019
Youth League (Umag, Chorvatsko)

06.09.2019
Premier League (Tokio, Japonsko)

21.09.2019
Series A (Santiago, Chile)

27.09.2019
Youth League (Mexiko)

04.10.2019
Premier League (Moskva, Rusko)

23.10.2019
Mistrovství světa dorostu, juniorů a U21 (Santiago, Chile)

29.11.2019
Premier League (Madrid, Španělsko)

13.12.2019
Youth League (Caorle-Venice, Itálie)